Blindheim IL

Styre og utvalg

Styre og utvalg

Styrer og utvalg med ressurspersoner i Blindheim IL sesongen 2016/2017 (oppdatert 24.03.2017)

Hovedstyret

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Paul Urke Styreleder   90 01 79 85 paul.urke@mimer.no
Geir Vegsund Nestleder   93 49 58 00 geir@hprodukter.no
Botholf Stolt-Nielsen Styremedlem   93 20 89 00 botholf@ocean-supreme.com
Elisabeth Maråk Støle Styremedlem   91 15 37 35 elisabeth.stole@outlook.com
Camilla Hoddevik Styremedlem   46 82 94 03 camilla.hoddevik@dnb.no
Gabrielle Hustadnes Styremedlem   92 48 83 45 gabrielle_alh@hotmail.com
Arne Styve Vara   90 56 02 99 arne@styve.org
Anette Bonnevie Wollebæk Vara   97 67 08 82 anette@mimer.no
Daniel Holmeide Strand Daglig leder Sekretær 97 71 24 53 daniel.strand@blindheim.idrett.no


Lederforum

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Paul Urke HS-leder   90 01 79 85 paul.urke@mimer.no
Daniel Holmeide Strand Daglig leder   97 71 24 53 daniel.strand@blindheim.idrett.no
Knut Jarle Nygård Leder Volleyball   90 52 58 95 knu-jar@mimer.no
Runar Aasen Leder Fotball   90 97 90 52 runar@bas.no
Atle Sperrevik Leder Håndball   90 87 03 10 atle@sperrevik.com
Marianne Hansen Leder Idrettsskolen   99 21 69 65 marianne@furuno.no


Fotballstyret

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Runar Aasen Leder   90 97 90 52 runar@bas.no
Kristian Flesjå Nestleder   95 23 01 65 kristian@fleherboliger.no
Nina Jørgensen Styremedlem Sekretær/legater 95 11 15 33 jorgensennina@hotmail.com
Åge Højmark Styremedlem Kasserer 90 12 17 44 age.hojmark@lyse.net
Kristian Trygstad Styremedlem Sponsoransvarlig/Stadion 91 73 42 64 kristian@thilt.no
Sven Giske Styremedlem Arrangement 48 09 37 34 Sven.giske@gmail.com
Karl Gustav Karlsson Styremedlem Anleggsutvikling 91 68 46 68 karl@sveiseverkstedet.no
Oddbjørn Solheim Styremedlem Sportslig 93 41 89 56 oddbjorn.solheim@politiet.no


Ressurser fotball

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Rune Johan Skodje Olsen Ansatt Sportssjef/Baneansvarlig 47 31 37 59 runejohan.olsen@blindheim.idrett.no
Magne Elde Ansatt FFO/Kvalitetsklubb 91 83 36 11 magne.elde@blindheim.idrett.no
Helge Strand Ressurs Fair Play ansvarlig 93 09 25 20 hellges@online.no
Frank Rønning Ressurs Dommeransvarlig 40 31 51 43 fandr-ro@online.no
Cathrine Gresdal Ressurs Kiosk-ansvarlig 98 21 08 53 cgresdal@hotmail.com


Håndballstyret

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Atle Sperrevik Leder   90 87 03 10 atle@sperrevik.com
Andre Larsen Nestleder Materialforvalter/web 90 91 03 78 all76@online.no
LEDIG Styremedlem Sportslig leder    
Trond Sydsæther Styremedlem Kasserer 91 62 83 64 trond@moaregnskap.no
LEDIG Styremedlem      
Terje Løvnes Styremedlem Dommer/utdanning 92 23 13 13 terje.lovnes@skodje.kommune.no
Stig Skarmyr Styremedlem Arrangement/kiosk/dugnad 99 21 69 54 stig@skarmyr.no
Anette Muldal Ressurs Kiosk 48 00 73 89 anette.muldal@gmail.com

Volleyballstyret
Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Knut Jarle Nygård Leder   90 52 58 95 knu-jar@mimer.no
LEDIG Nestleder      
Kurt Løvoll Styremedlem Sekretær 90 60 01 68 kurtlo@online.no
Jan-Inge Sætre Styremedlem Kasserer 90 51 67 15 jasaet71@gmail.com
LEDIG Styremedlem Økonomiutvalg    
Hallgeir Buset Styremedlem Sportslig leder 90 02 50 22 buset@mimer.no
Elin Vegsund Styremedlem Arrangementutvalg 90 85 37 77 evegsund@hotmail.com
Arne Styve Styremedlem Webansvarlig 90 56 02 99 arne@styve.org
Marilynn Vik Ressurs Materialforvalter 41 57 09 11 marilynvik@gmail.com
Birgitte Sætre Ressurs Leder BILcup 92 63 42 81 birgitte@mimer.no


Idrettsskolestyret

Navn Rolle Spesialansvar Telefon Epost
Marianne Hansen Leder Web-ansvarlig 99 21 69 65 marianne@furuno.no
Kristian Flesjå Nestleder Sekretær og mailansvar 95 23 01 65 kristian@fleherboliger.no
Solvår Våge Lillestøl Styremedlem Årsplan og "trygg i vannet" 91 64 32 03 solvaar_iren@hotmail.com
Signe Lade Sølvik Styremedlem Kasserer 90 02 08 95 signeladesolvik@outlook.com
Mariann Urke Styremedlem Web, påmelding, fellesmail 92 09 69 11 mariannurke@hotmail.com

Valgkomité

Navn Rolle Telefon Epost
Kjersti Waagan Leder 90 84 66 28 kjersti.waagan@no.dsv.com
Elin Drønnen Medlem 40 45 42 65 elin_dronnen@hotmail.com
Ruth Osborg Medlem   ruth.osborg@gmail.com
LEDIG Vara    

Kontrollkomité

Navn Rolle Telefon Epost
Geir Tore Hjelle Leder 90 15 46 68 geir.tore.hjelle@hagenaes.no
Jan Even Kornberg Medlem 48 04 32 41 kornberg@jek.no

Blindheim IL
Sportsveien 2, 6012 ÅLESUND
Tlf: 70151075
Faks: 70151076

post@blindheim.idrett.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products