Blindheim IL

Lagsider og treningstider

Lagsider og treningstider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 DAMER D1
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2
Tir 19:30- 21:00 Spjelkavikhallen
Tor 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 2
Fre 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 3

Brita Søvik
Hanken
(99290269)

Bjørn Wiggo
Hjembo
(92038306)

Nina
Lund
(99380580)

Dag Morten
Skartlien
(92207366)

Mette
Gjerde
(47905397)
2 DAMER D2.div
Man 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 2
Tor 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 3
Fre 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 2

Arne
Styve
(90560299)

Kristine Beite
Drønnen
(40632976)

Are Kristoffer
Hjeltnes
(92045001)
3 HR H1
Man 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 1
Tir 19:30- 21:00 Spjelkavikhallen
Tor 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 1
Fre 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 2

Einar
Juliebø
(99603405)

Nils Jørgen
Grongstad
(92413717)

Per Ivar
Godø
(92280953)
4 J-U15 JU15-1 (02)
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2
Tir 17:15- 19:30 Blindheimshallen sal 3
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 3

Kurt
Løvoll
(90600168)

Agata R.
Furmanek
(96875334)

Liv Ingrid
Ruset
(48079015)

Marcin Krzysztof
Gaarden
(46611860)
5 J-U15 JU15-2 (03)
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 1
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 1
Fre 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 1

Bjørn
Hjelmseth
(45160000)

Liv Ingrid
Ruset
(48079015)

Birgitte
Fløystad
(91715686)
6 G-U13 GU13-1 (04/05)
Tir 16:15- 18:00 Blindheimshallen sal 1
Tor 16:00- 17:30 Blindheim barneskole`s gymsal
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 1

Manuela
Strauss
(99362547)

Anne
Jensen
(48090563)

Geir
Vikenes
(90949997)
7 J-U13 JU13-1 (04)
Man 19:00- 20:30 Blindheim barneskole`s gymsal
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2

Anne Marie
Kaldhussæter
(91801168)

Trude
Breivik
(97182264)

Stina
Løvoll
(99640333)

Annette Angermeier
Gaustad
(48231143)

Ingunn Mølsæter
Maråk
(90295954)
8 J-U13 JU13-2 (05/06)
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 1
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 2
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 2
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 3

Øystein
Andersen
(97045351)

Susanne
Tøssvik
(91881484)

Per Gunnar
Hamnøy
(41664274)

Kristian Kvasnes
Drønnen
(92614260)

Magne
Sellereite
(99389867)

Svanhild Caroline
Martinussen
(95925828)

Irene Fiskerstrand
Aasen
(95107593)

Audhild
Farstad
(99517191)
9 G-U11 GU11-1 (06/07)
Tor 19:00- 20:30 Blindheim barneskole`s gymsal

Camilla
Almås
(99493553)

Arne Gunnar
Kalvø
(48023642)

Caroline Regina
Fritz
(41602233)

Elin Anja
Drønnen
(40454265)
10 J-U11 JU11 (07/08)
Tir 16:15- 17:15 Blindheimshallen sal 2
Tir 16:15- 17:15 Blindheimshallen sal 3

Anne Marie
Kaldhussæter
(91801168)

Hege
Eliassen
(91872002)

Arne
Styve
(90560299)

Susanne
Giske
(90871775)

Sara
Strand
(47393631)

Blindheim IL
Sportsveien 2, 6012 ÅLESUND
Tlf: 70151075
Faks: 70151076

post@blindheim.idrett.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products