Blindheim IL

Lagsider og treningstider

Lagsider og treningstider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Dommere 2017/2018

Terje Henriksen
Løvnes
(92231313)
2 ADM Ressurser 2017/2018

Merete
Leine
(41666617)

Irene Fiskerstrand
Aasen
(95107593)
3 ADM Styret 2017/18

André Liavåg
Larsen
(90910378)

Stig Jøran
Skarmyr
(99216954)

Terje Henriksen
Løvnes
(92231313)

Trond Helge
Sydsæther
(91628364)

Karoline Antonie
Muldal
(48449196)

Atle
Sperrevik
(90870310)
4 K05 D 5.div
Tir 21:00- 22:30 Spjelkavikhallen

Marielle Iversen
Florvaag
(99314080)

Karoline Antonie
Muldal
(48449196)
5 J15 J02-1-2
Man 21:00- 22:30 Spjelkavikhallen
Ons 19:30- 21:00 Spjelkavikhallen
Ons 19:30- 21:00 Spjelkavikhallen
Tor 16:00- 18:00 Blindheimshallen hel hall

Line Karin
Klokk
(99466850)

Arnt Idar
Dalen
(92205712)

Torill Karin Vedeld
Hoddevik
(90073022)

Øystein Kalvø
Stephansen
(99701556)
6 G13 G04-1-2
Tir 19:30- 21:00 Spjelkavikhallen
Fre 16:00- 18:00 Blindheimshallen - halve B

Marielle Iversen
Florvaag
(99314080)

Aashild Iren
Karlsbakk
(95180051)

Gjertrud
Byfuglien
(95097010)

Erik Alexander Nesbø
Rongved
(41646787)

Arnt Idar
Dalen
(92205712)
7 J13 J04-1
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen hel hall
Fre 16:00- 18:00 Blindheimshallen - halve A

Atle
Sperrevik
(90870310)

Ann-Kristin Lausund
Pedersen
(99634418)

Camilla
Bjørdal
(92850938)

Jan Even
Kornberg
(48043241)

Unni Irene
Arnestad
(48053534)
8 J12 J05-1-2-3
Man 18:00- 19:30 Blindheimshallen hel hall
Tir 16:30- 18:00 Blindheimshallen hel hall

Susann
Hatlelid
(41460329)

Eigil
Stuen
(47269314)

Anette Mari
Helland
(95176803)

Harald
Overvoll
(90913548)
9 J11 J06-1-2
Man 17:00- 18:00 Blindheimshallen hel hall
Ons 16:00- 17:30 Blindheim barneskole`s gymsal

Therese
Fiskerstrand
(95932297)

An Magrit
Hovden
(45141176)

Karoline Antonie
Muldal
(48449196)
10 G10 G07
Man 16:00- 17:00 Blindheimshallen - halve A

Grete Alice
Sætre
(48265227)

Bjørn
Hjelmseth
(45160000)

Tone Mittet
Dahl-Ystenes
(94002252)

Atle
Sperrevik
(90870310)
11 J10 J07-1
Man 16:00- 17:00 Blindheimshallen - halve B

Aashild Iren
Karlsbakk
(95180051)

Cathrine
Solsletten
(92244673)

Ruth Louise
Osborg
(99274154)

Iver Karlsbakk
Småge
(99414106)
12 G09 G08

Guro Grøtta
Sandnes
(40237285)

Camilla
Hoddevik
(46829403)

Eirin
Nakken
(41427538)

Odd Johan
Fladmark
(92899059)
13 J09 J08

Odd Johan
Fladmark
(92899059)

Camilla
Hoddevik
(46829403)

Eirin
Nakken
(41427538)

Guro Grøtta
Sandnes
(40237285)
14 MIX9 Mix-09
Tor 16:00- 17:30 Blindheim barneskole`s gymsal

Ole Henrik Møller
Wahlquist
(99262677)

Mariann
Leikanger
(92095881)

Kay Henning Økland
Higraff
(90165016)

Ann Katrin Soleng
Stephansen
(90035025)
15 MIX7 Mix-7 (2010)
Tir 16:00- 17:00 Blindheim barneskole`s gymsal

Anne-Lise
Tørlen
(95243388)

Marita
Vadset
(93867115)

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift