Blindheim IL

Kontaktinfo

Kontaktinfo
Adresse: Sportsveien 2, 6012
Besøksadresse: Blindheimshallen, Blindheim, Ålesund
Kontordager: Mandag - fredag
Telefon: 70 15 10 75
E-post: post@blindheim.idrett.no
Hjemmeside: www.blindheim.idrett.no
Klubbfarge: Sort og hvitt
Arenaer: Blindheim Stadion og Blindheimshallen

Kontoret er bemannet stort sett fra 08.15 - 15.45. I tillegg er Randi tilgjengelig mandager fra 12.30 - 20.00, og Beate tirsdager fra 12.30 - 20.00, onsdager 08.30 - 16.00 og fredager 08.30 - 16.00.

Ansatte

  Rolle Navn Kontaktperson for Epost Telefon
Daglig leder Daniel Holmeide Strand

- Daglig ledelse
- Sponsorarbeid
- Klubbutvikling
- Rekruttering
- Nettside

daniel.strand@blindheim.idrett.no 97 71 24 53
Administrativ leder Randi H. Erstad Skovly

- Innmelding av medlemmer
- Opprettelse av nye spillere FIKS
- Medlemsservice
- Treningstider
- Kurs/temakvelder
- Booking av møterom
- Tilsynsvakter
- Generelle henvendelser

randi.skovly@blindheim.idrett.no 90 11 88 60
Regnskapsmedarbeider Beate Randolfa Kavli - Utmelding av medlemmer
- Regnskap
- Fakturaspørsmål
regnskap@blindheim.idrett.no 70 15 10 75
  Sportssjef Fotball Rune Johan Skodje Olsen - Overganger fotball
- Lagskoordinator fotball
- Starte på fotball
- Fotballrelaterte henvendelser
runejohan.olsen@blindheim.idrett.no 47 31 37 59
Sportskoordinator Fotball Magne Elde - FFO
- Fotballakademi
- Kvalitetsklubb
magne.elde@blindheim.idrett.no 91 83 36 11

 

Hovedstyret

Rolle Navn Kontaktperson for Epost Telefon
Styreleder Paul Urke   paul.urke@mimer.no 90 01 79 85
Nestleder Geir Vegsund   geir@hprodukter.no 93 49 58 00
Styremedlem Botholf Stolt-Nielsen   botholf@ocean-supreme.com 93 20 89 00
Styremedlem Camilla Hoddevik   camilla.hoddevik@dnb.no 46 82 94 03
Styremedlem Elisabeth Maråk Støle   elisabeth.stole@outlook.com 91 15 37 35
Styremedlem Gabrielle A. L. Hustadnes   gabrielle_ahl@hotmail.com 92 48 83 45

Tilsynsvakter

Kari Skovly
Malin Gjesdal
Ulrik Myklebust
Marte Buset

Tilsynsvaktene er tilgjengelig i Blindheimshallen på ettermiddager og i helger. Henvend deg til dem i luken ved inngangsdøren i Blindheimshallen.

 

kart til BIL

Blindheim IL
Sportsveien 2, 6012 ÅLESUND
Tlf: 70151075
Faks: 70151076

post@blindheim.idrett.no

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products