Blindheim IL

Lagsider og treningstider

Lagsider og treningstider

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 G-U17 GU17

Einar
Juliebø
(99603405)

Hallgeir
Buset
(90025022)
2 J-U17 JU17-1 (02)

Kurt Anders Båtnes
Løvoll
(90600168)

Øyvind
Lager
(46878428)
3 J-U17 JU17-2 (03)
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 3
Tir 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 1
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 3

Elin-Katrin
Vegsund
(90853777)

Øyvind
Lager
(46878428)

Knut Jarle
Nygård
(90525895)

Kenneth
Huse
(996 38 390)

Birgitte
Fløystad
(91715686)
4 DAMER D2-1-2
Man 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 2
Man 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 3
Ons 21:00- 22:30 Blindheimshallen hel hall
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2

Mette
Gjerde
(47905397)

Bjørn Wiggo
Hjembo
(92038306)

Dag Morten
Skartlien
(92207366)
5 HR H2 / GU17
Man 21:00- 22:30 Blindheimshallen sal 1
Ons 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 1
Tor 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 1

Per Ivar
Godø
(92280953)

Einar
Juliebø
(99603405)

Hallgeir
Buset
(90025022)
6 G-U15 GU15 (05/04)
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 1
Ons 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 3
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 1

Grethe Mariann
Gjelstenli
(91784464)

Geir
Vikenes
(90949997)
7 J-U15 JU15 (04)
Man 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2
Ons 19:30- 21:00 Blindheimshallen sal 2
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 2

Annette Angermeier
Gaustad
(48231143)

Dag Morten
Skartlien
(92207366)

Mette
Gjerde
(47905397)
8 J-U15 JU15 (05)
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 2
Ons 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 2
Ons 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 1
Fre 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 3

Per Gunnar Langlo
Hamnøy
(41664274)

Jarle
Velle
(90107572)

Roar Ingve
Døving
(91179605)

Ståle
Heggset
(98421339)

Øystein
Andersen
(97045351)
9 G13 GU13-1 (06/07)
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 1
Tor 16:00- 17:30 Blindheim barneskole`s gymsal

Tor Magnus
Hopland
(90543484)

Camilla
Almås
(99493553)

Arne Gunnar
Kalvø
(48023642)

Caroline Regina
Fritz
(41602233)

Elin Anja
Drønnen
(40454265)
10 J-U13 JU13 (06/07)
Tir 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 3
Ons 18:00- 19:30 Blindheimshallen sal 3

Andreas
Godøy
(90785928)

Magne
Sellereite
(99389867)

Anette
Lundbø
(91641350)

Audhild
Farstad
(99517191)
11 G-U11 GU11 (08/09/10)
Ons 17:00- 18:00 Blindheimshallen sal 1

Elin-Katrin
Vegsund
(90853777)
12 J-U11 JU11 (08/09)
Tir 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 3
Ons 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 3

Ranveig Velle
Vedeld
(91891803)

Anne Marie
Kaldhussæter
(91801168)
13 J-U11 JU11 (10/11)
Tir 17:00- 18:00 Blindheimshallen sal 2

Liv Ingrid
Ruset
(48079015)
14 J-U11 JU11 (10/11)
Ons 16:30- 18:00 Blindheimshallen sal 2

Paulina
Wisniewska
(40021579)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift